Osoby z alergią na psy mają trudny czas, ponieważ nie mogą spędzać czasu ze swoim wściekłym towarzyszem. Ten artykuł skupia się na niektórych sposobach, które wpływają na życie ludzi w wyniku życia z alergiami na psy. Kiedy ktoś ma alergię na psa, nie może spędzać czasu ze swoimi rozwścieczonymi towarzyszami, ponieważ nie jest w stanie ich dotknąć ani przytulić bez reakcji alergicznej. Aby ułatwić tę sytuację zarówno ludziom, jak i psom, każda ze stron może zrobić pewne rzeczy, aby zmniejszyć obciążenie drugiej strony.

Radzenie sobie z uczuciami alergii na zwierzęta

Bardzo często ludzie cierpią na alergie. A ludziom może być trudno poradzić sobie z tymi uczuciami i zakłóceniami, jakie powodują w ich życiu. Twój pies sprawia Ci tyle radości, ale może też powodować poważne problemy. Alergie są jednym z najczęstszych powodów, dla których ludzie muszą szukać opieki weterynaryjnej dla swoich psów. Dla większości ludzi alergia jest alergią, ale jeśli chodzi o sierść psa, mogą potrzebować nieco innego protokołu.

Jaka jest różnica między alergią na psy i koty?

Jeśli chodzi o alergie, nie wszyscy ludzie reagują w ten sam sposób. Niektórzy ludzie są uczuleni na psy i koty, a inni na ryż lub grzyby. Istnieje alergia, której doświadczają niektórzy ludzie, gdy wchodzą w interakcje z kotami i psami. Różni się to od alergii, której doświadczają niektórzy ludzie, gdy spożywają określone pokarmy, takie jak pszenica lub soja.

Dlaczego powinienem trzymać mój dom wolny od kotów?

Koty są powszechnym zwierzęciem domowym w amerykańskich gospodarstwach domowych, ale mogą przynosić więcej szkody niż pożytku. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem kota, spójrz na te powody, dla których najlepiej jest trzymać swój dom wolny od kotów.

Szukając nowego zwierzaka do swojego domu, poświęć chwilę i zastanów się, co będzie najlepsze dla Twojej rodziny i potrzeb nowego zwierzaka w Twoim domu. Koty muszą być karmione codziennie i wymagają więcej opieki niż inne zwierzęta domowe, takie jak psy czy ryby. Ich kuwety mogą być również brudne i mogą nie zawsze słuchać, gdy próbujesz wydawać im polecenia, takie jak brak skakania po blacie lub drapania mebli

Alergiczne życie ze zwierzętami - porady i wskazówki od doświadczonego alergologa

Każdy doświadczony alergolog podzieli się swoją wiedzą na temat życia z alergiami i zwierzętami domowymi. Ogólne wskazówki dotyczące życia z alergiami

-Trzymaj się z dala od sierści zwierząt, kurzu, sierści, pyłków itp.

-Noś maskę, gdy jesteś w pobliżu zwierząt

-Unikaj dotykania i przytulania zwierząt

-Nie spędzaj zbyt dużo czasu w ich pobliżu, jeśli masz reakcję

-Nie zabieraj dzieci do ogrodów zoologicznych, ponieważ istnieje wysokie ryzyko narażenia na łusek z zagranicy

-W razie potrzeby użyj oczyszczacza powietrza

 

Kilka słów o autorce